Arta publikon imazhin e parë tërheqës nga pushimet

Arta Nitaj si shumë të tjerë zgjodhi që në këto ditë të ngrohta të udhëtojë drejt bregdetit, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë me ndjekësit fotografitë e para nga vendi ku po pushon, por nuk preferoi ta tregonte lokacionin.

Në foton e fundit, Arta kishte veshur një palë pantallona të shkurtët dhe një këmishë të ngushtë, duke treguar rezultatet e ushtrimeve në palestër.

Arta Nitajn kohën e fundit nuk e kemi parë aktive në ndonjë projekt, ndërsa u bë e njohur me rolin që kishte në serialin vendor “O sa mirë”. /Lajmi.net/