Arbana flet për shtatzëninë, tregon kur vjen në jetë foshnja

Arbana Osmani është një prej emrave më të dashur të ekranit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Moderatorja muaj më parë konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël, ajo dhe Eduarti pritet që së shpejti të bëhen prindër.

Arbana preferon që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së publikut, por së fundi ka dhënë disa detaje rreth shtatzënisë.

“Shtatzënia për mua është një rrugëtim shumë i bukur por shumë personal, që kam zgjedhur ta mbaj privat”, ka thënë ajo në përgjigjet për ndjekësit.

Ndërsa, përmes një fotografie të Eraldo Rexhos, ajo la të kuptohet edhe kohën se kur do të vije në jetë foshnja.

Eraldo e pyeti se ku do të jenë në këtë behar, ajo iu përgjigj “Në maternitet do vemi”. /Lajmi.net/