Sot konsiderohet si një femër shumë seksi, kështu dukej Kejvina para famës

Kejvina Kthella sot është shndërruar në një nga modelet e komentuara në mediat rozë e publik, shkruan lajmi.net.

Mirëpo vite më parë emri i saj nuk është se u dëgjua shumë. Ndryshimi i Kejvinës për nga pamja është i madh, por ajo nuk e ka problem që të publikoj imazhet nga e kaluara.

Vetë modelja ka hapur arkivat dhe me ndjekësit në Instagram i ka ndarë disa fotografi dhe mund ta vini re ndyshimin./Lajmi.net/