Nora Istrefi nis pushimet, ja nga kush po shoqërohet

Këngëtarja Nora Istrefi, ka nisur pushimet, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi ku tregon pamjen në det dhe po shoqërohet nga vajza e saj Renee.

Nora në det ka shkuar edhe me persona të tjerë por jo edhe me Robertin, të paktën kështu duket në postimet e bëra.

Këngëtarja po e shijon suksesin në muzikë mirëpo nuk ka sjell diçka të re qe një kohë./Lajmi.net/