Gold AG nis muajin e mjaltit me bashkëshorten, këtë vend kanë zgjedhur

Reperi i njohur shqiptar Arian Agushi-Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, duket se e kanë nisur muajin e mjaltit, shkruan lajmi.net.

Duke pasur parasysh se u martuan në pandemi dhe fejesë e martesë e bënë në gjirin e ngushtë familjar, tani me lehtësimin e masave janë nisur drejt Shqipërisë.

Çifti kanë zgjedhur Dhërminë për të pushuar dhe të dy kanë publikuar foto në Instagram.

Duke qenë se është gruaja e Goldit edhe Ermirës tani i janë shtuar ndjekësit në këtë rrjet social./Lajmi.net/