Geti me veshje të njëjtë si të Marinës në videoklipin e ri

Getoar Selimi gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e ri muzikor, për të cilin ka bashkëpunuar me Majk, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, dyshja ia kanë vizualizuar edhe videoklipin, në të cilin të bien në sy veshjet e markave të njohura që i kanë përdor.

Geti në disa prej skenave të klipit shfaqet me një robdishan të brendit “Versace”, të cilin më parë e kemi parë edhe tek Marina.

Kënga e re e Ghetto Geasy dhe Majk po pritet shumë mirë, për më pak se 24 orë ka marrë afro 1 milion klikime në kanalin YouTube. /Lajmi.net/