Disa nga momentet ku Dafina Zeqiri është shfaqur provokuese në klipin e ri

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri gjatë ditës së sotme e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Kësaj radhe erdhi në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B, e kënga “Aman” u mirëprit nga publiku shqiptar.

Vëmendjen më të madhe e tërhoqi Dafina e cila u shfaq tejet atraktive në klip.

Në vazhdim ua sjellim disa nga momentet kur Dafina është shfaqur provokuese në klipin e ri./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Krejt cka kom me to une e ndaj-aj …..

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on