Gjendet e vdekur një grua në Gjakovë

Siç njofton PK, një person ka ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij viktima femër kosovar e është gjetur pa shenja jete.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e xhaxhait të tij viktima femër kosovar e është gjetur pa shenja jete. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti vazhdon të hetohet. /Lajmi.net/