Dafina publikon disa sekuenca nga bashkëpunimi me Ledrin dhe Lumin

Këngëtarja Dafina Zeqiri dhe dy kolegët e saj, Ledri Vula dhe Lumi B, i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Aman” titullohet kënga e cila do të publikohet së shpejti në Youtube.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka ndarë disa sekuenca nga projekti ri, ndërsa bën të ditur se do të lansohet me 1 korrik.

Dafina duket atraktive në videon e postuar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

😏

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on

Ngjarja paraprake

​Edhe dy të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, shkon në 51 numri i përgjithshëm

Ngjarja e ardhëshme

I tha kolegut ta vendoste maskën në punë, gruaja rrahet nga ky i fundit

të fundit nga Stardust