Afërdita Dreshaj shfaqet plot stil nga Miami

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj po qëndron larg intervistave dhe ekranit në përgjithësi, shkruan lajmi.net.

Ajo po e shijon çdo moment me bashkëshortin e saj ndërsa shihet tejet e lumtur pranë tij.

Dyshja aktualisht ndodhen në Miami dhe nga atje këngëtarja po ndan foto të ndryshme. Në imazhin e fundit të postuar shfaqet me plot stil.

“Njesia e verës”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

View this post on Instagram

𝓢𝓾𝓶𝓶𝓮𝓻 𝓯𝓮𝓮𝓵

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on