4 lëkundje tërmeti gjatë natës në Vlorë, ja sa ishte magnituda

Shqipëria29 qershor 2020

Rama takon Osmanin/ Vetëm ai dhe këshilltari i tij, pa maska në Kuvendin e Kosovës

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.
Siç vihet re edhe nga fotoja e mësipërme, në Kuvend, të vetmit pa maskë janë Rama dhe këshilltari i tij. Pas Osmanit, Rama do…