Rudina Dembacaj i kushton tatuazhin e veçantë njeriut të zemrës: Të dua

Aktorja Rudina Dembacaj që prej ndarjes nga bashkëshorti dhe bërjes publike të lidhjes me ish deputetin Mark Froku ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave rozë, shkruan lajmi.net.

Në paraqitje të ndryshme ka treguar se është shumë e lidhur me familjen e saj, në veçanti babanë, të cilit i ka dedikuar edhe një tatuazh.

Aktorja ka postuar një foto shtrirë ndërsa shohim një tatuazh në sup, një mesazh që nuk dallohet qartë, por që ka shumë kuptim për Rudinën.

“Tatoo dedikuar ty babi, të dua shumë!”, shkruan Rudina krahas fotos, por nuk e ka treguar domethënien e tatuazhit./Lajmi.net/