Morena Taraku tregon ngjyrën që ka marrë nga pushimet

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka ‘mahnitur’ ndjekësit e saj me pozat e njëpasnjëshme, shkruan lajmi.net.

Gjysmë e zhveshur ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj, e së fundmi ka vendosur të tregoj ngjyrën e trupit.

Morenën këto ditë e kemi parë duke marrë rreze dielli në pishinën e vilës luksoze në Turqi e tani po i kalon pak ditë pushimi në det./Lajmi.net/

View this post on Instagram

💙

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on