Luana Vjollca rrëmben sërish vëmendjen në rrjete sociale

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca, ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Aty, me ndjekësit ndan imazhe nga më të ndryshmet dhe pothuajse gjithmonë rrëmben vëmendjen e tyre.

Në fotosesionin e fundit të realizuar në mënyrë shumë profesionale, Luana e ka treguar fizikun e saj.

Sa i përket anës profesionale, Luana që një kohë ka pauzuar nga emisioni i saj, ndërsa së shpejti vjen me këngë të re./Lajmi.net/

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on