Getoar Selimi i pyet fansat nëse janë gati për këngën e tij të re 

Para disa ditësh reperi Getoar Selimi e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Ai madje tha se kjo është një ndër këngët më të mira që kanë pasur ndonjëherë dhe menjëherë nuk munguan reagimet e shumta të fansave të cilët me padurim po e presin publikimin.

Geti para pak minutash nëpërmjet një postimi i ka pyetur nëse janë apo jo gati dhe duket se kënga tani është veçse afër lansimit.

“A jeni gati ?”, ka shkruar ai ndërsa nuk kanë munguar komentet./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A jeni gati ?

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on