Emri i madh bëhet gaz i botës, ul pantallonat dhe tregon…

Emri i madh bëhet gaz i botës, ul pantallonat dhe tregon…

Bëmat e legjendës Diego Armando Maradona nuk kanë fund. Një video epike është duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

59-vjeçari shfaqet duke vallëzuar, teksa befas, ul pantallonat duke treguar prapanicën, teksa ishte duke u filmuar në ambientet e shtëpisë.

Image

Një gjest aspak i hijshëm ky i legjendës argjentinase, i cili prodhon gjithmonë lajm me deklaratat apo gjestet e tij. Pavarësisht se mosha ikën, Diego mbetet i njëjtë… i papërmbajtshëm.