Nis mbledhja e Kryesisë së Kuvendit, LDK e VV e bojkotojnë

në kategorine Kosovë

11:42, 12 Korrik 2019

Ka nisur të mbahet Mbledhja e sotme e Kryesisë së  Kuvendit të Kosovës.

Në të po marrin pjesë pos kreut te Kuvendit, Kadri Veselit edhe Xhavit Haliti nga PDK, Aida Dërguti nga PSD si dhe një përfaqësues i komuniteteve, njofton Klan Kosova.

Dy partitë tjera opozitare LDK e VV e kanë bojkotuar këtë mbledhje.

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.