Liderët kosovarë patën punë me rusët mashtrues (VIDEO)

në kategorine Kosovë

20:11, 11 Korrik 2019

Kryeministrit Zoran Zaev , iu publikuan bisedat të mërkurën , kur u mashtrua nga komedianët rusë, duke komentuar idenë e  idenë e shkëmbimit të territoreve në mes Kosovës dhe Serbisë.

Aleksei Stoljarov dhe Vladimir Kuznetsov  tentuan ta mashtrojnë edhe Presidentin Hashim Thaçi para disa muajsh.

Madje edhe Kryeministri Ramush Haradinaj pranoi se edhe ai ka pasur në telefonatë të tillë.

 

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.