(VIDEO) Tensionohet situata në LUBOTEN

në kategorine Lajme

Banorët e Lubotenit janë duke bërë rezistencë dhe nuk po lejojnë policinë që të merr duhanin. Për momentin siç mund të shihet edhe në videon situata është e tensionuar, raporton SHENJA.

Aksion policor në Luboten

Publiée par Tv Shenja sur Mardi 25 juin 2019

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.