Info Magazine: Bilall Sherifi

në kategorine Kosovë

Në Info Magazinen e sotme do të diskutohet për zhvillimet aktuale politike në vend.

I ftuar në studion e Klan Kosovës është sekretari i Përgjithshëm i Nismas Socialdemokrate, Bilall Sherifi.

Theks të veçantë diskutimi do të ketë takimi i paparalajmëruar qeveritar me përfaqësuesit e palës serbe në Berlin.

Gjithashtu do të flitet edhe për  mumdësitë e rifillimit të Dialogut dhe konkluzat e Këshillit të Ministrave për Kosovën.

 

Mos e humbisni, na ndiqni duke filluar nga ora 17:30 në Klan Kosova.

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.