LAJM I FUNDIT: Shtrenjtohen derivatet e naftës

në kategorine Biznes/Ekonomi/Lajme/Maqedoni

Prej sonte në mesnatë derivatet e naftës do të shiten me çmime të reja. Dizeli dhe benzina Euro Super 98 do të rriten për gjysmë denari. Ndërsa çmimi i benzinës Super 95 mbetet i pandryshuar dhe do të shitet për 67 denarë.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.