Lëndohet rëndë një punëtor në Kumanovë

në kategorine Lajme

Dje rreth orës 09.00 është paraqitur se në stacionin e autobusëve në Kumanovë, gjatë punimeve është rrëzuar një punëtor dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore.

Personi me iniciale T.A (61) nga Kumanova, ka pësuar lëndime të rënda trupore gjatë rikonstruktimit të fasadës në stacionin e autobusëve në Kumanovë.

Ai me makinë të ndihmës së parë është dërguar menjëherë në spitalin e Kumanovës, ku është konstatuar lëndim i rëndë trupor.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer ekipe të MPB-së së Kumanovës.

/Alsat-M/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.