PIKËVËSHTRIMET nga Berlini dhe Parisi para KNE-së

në kategorine Lajme/Maqedoni

Këshilli nacional për eurointegrime sot do të mbajë seancë në Parlament.

Në rend dite janë pikëvështrimet nga Berlini dhe Parisi rreth vizionit afatgjatë për integrim evropian të vendit.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.