Basha reagon për përgjimet: Shporrja e Ramës, mision kombëtar

në kategorine Shqipëri

Kreu i PD Basha reagoi pas publikimit te pergjimeve te reja nga BILD ku eksponente te PS por edhe Imer Lala diskutojne ne lidhje me zgjedhjet lokale te 2016 ne Diber.

 

Sipas selisë blu këto përgjime faktojne grabitjen e votave me krimin nga Rilindja.

 

Basha shkruan në rrjetet sociale se Edi Rama është padrino i krimit.

 

“Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.”

Burimi: https://www.vizionplus.tv

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.