Manchester City kërkon mbrojtësin e Kombëtares Angleze

në kategorine Formula 1/Sport

Dështimi në fitimin e Champions League ka bërë drejtuesit e Manchester City të mendojnë përforcime në ekipin e tyre.

Reparti ku Guardiola kërkon të investojë përsëri është mbrojtja. Manchesdter City ka shfaqur interes për mbrojtësin e qendër të Leicester City, Harry Maguire.

City mund të paguajë klauzolën e tij prej 90 milion paund. Marrevëshja mes City dhe 26 vjeçari është në preces dhe mediat në Angli janë të bindur për një marrëveshje të suksesshme.


Top Channel

Burimi: http://top-channel.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.