Ecja e Lirisë, pak edhe me makina (VIDEO)

në kategorine Kosovë

Amerikanë e kosovarë sot bënë “Ecjen e lirisë” nëpër qendër të Prishtinës.

Gjatë kësaj pjese të protokollit u zbulua busti i sekretares Madelein Albright dhe një pllakë tek shtatorja e ish-presidentit Bill Clinton.

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.