Rexhep Hoti nuk iu përgjigjet deputetëve (VIDEO)

në kategorine Kosovë

Koordinatori nacional për kulturë, rini dhe sport, Rexhep Hoti u ftua sot të raportojë para anëtarëve të komisionit për arsim.

Hoti nuk dha përgjigje, me arsyetimin se emrat e profesionistëve janë konfidencial.

Për dy orë raportim, ministrit të Arsimit iu bënë vetëm dy pyetje.

Anëtarët e komisionit të pakënaqur me raportimin e kordinatorit nacional kërkuan që ky test të mos mbahet dhe Hoti të japë dorëheqje.

Kronikë nga Dafina Jegeni – Krasniqi

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.