Meta pas takimit me Haradinaj në Durrës: Sfida të përbashkëta

në kategorine Shqipëri

TIRANË

Presidenti Ilir Meta deklaroi pas një takimi në Durrës me kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj se të dy vendet kanë sfida të përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet  dhe perspektivën e përbashkët europiane.

Postimi i plotë

Kënaqësi e veçantë të ndaja sërish me Kryeministrin, Ramush Haradinaj në Durrës pikëpamje mbi sfida të përbashkëta që forcojnë marrëdhëniet midis dy vendeve dhe perspektivën e përbashkët europiane.

(n.b/BalkanWeb)

Burimi: https://www.balkanweb.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.