Munishi: Dolën të sakta parashikimet që u thanë para ndeshjeve

në kategorine Sport

Ismet Munishi i
ka komentuar në emisionin “Favorit” në T7 dyshimet dhe akuzat për kurdisje të
ndeshjeve të mesjavës në IPKO Superligën e Kosovës në futboll

Dyshimet
dhe akuzat për kurdisje të ndeshjeve të mesjavës në IPKO Superligën e Kosovës
në futboll kanë bërë bujë të madhe.

E
për këtë temë ka folur edhe trajneri i njohur kosovar, Ismet Munishi, i cili në
emisionin “Favorit” në T7 ka thënë se ka preferuar ta shohë ndeshjen Prishtina
– Trepça ’89 para ndeshjeve tjera, për të cilat thotë se u kryen ashtu siç
ishte parashikuar para fillimit të tyre.

Për më tepër, deklaratat e Gjonbalajt mund t’i shikoni në videon e mëposhtme:


Burimi: gazetaexpress.com

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.