Përdorën fyerje raciste/ Tërbohet trajneri serb, zihet me grushta me tifozët në Itali (Video)

në kategorine Sport

Përpara fillimit të takimit të Kupës së Italisë mes Atalantës dhe Lacios ka pasur një konfrontim mes tifozëve  dhe trajnerit serb të Bolonjës, Sinisha Mihajloviç.

Ky i fundit ka debatuar me një grup tifozësh dhe është bërë gati për një përballje me ta. Ndërhyrja e policisë ka bërë që kjo mos të ndodhë. Sipas asaj që raporton “Rai’, dikush nga tifozët ka përdorur fyerje raciste ndaj Mihajloviç dhe kjo ka sjell tërbimin e serbit.

Burimi: https://sot.com.al

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.