Makina në Lezhë “fluturon” dhe merr përpara 4 mjete të tjera

në kategorine Shqipëri

Një aksident rrugor është regjistruar gjatë natës në bulevardin Gjergj Fishta në qytetin e Lezhes.

 

Një automjet është përplasur me katër mjete të tjera që ishin të parkuara në anë të rrugës.

 

Nga aksidenti nuk ka pasur të plagosur por vetëm dëme të shumta materiale. Shkak është bërë shpejtësia me të cëlinë po lëvishte drejtuesi I mjetit që përplasi makinat e parkuara.

 

Policia ka mbëritur në venngjarje dhe ka nisur menjëherë hetimet.

 

Burimi: https://www.vizionplus.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.