Publikohen fotografitë e para të enterierit të ‘BMW i4’

në kategorine Auto/Galileo

Pasi kaloi pengesat e borës përgjatë dimrit, një prototip i modelit ‘i4’ nga radhët e kompanisë BMW është parë duke u endur rrugëve të Mynihut.

Megjithatë, disa paparaci kanë arritur të sigurojnë disa fotografi të modelit të ri të BMW-së, i cili po konsiderohet si rivali kryesor i ‘Tesla Model 3’, transmeton lajmi.net.

Kësaj radhe, ata mundësuar pamje brenda veturës.

Brenda veturës, ngjashmëritë vazhdojnë, pasi enterieri duket shumë si BMW moderne, duke adoptuar një ekran të montuar lartë për sistemin iDrive, një grup të gjerë të instrumenteve digjitale dhe një timon me pamje të ngjashme me Gran Coupe 4.

Prodhimi i veturës do fillojë që nga viti 2021, ndonëse kompania nuk ka ndarë ndonjë detaj në lidhje me çmimin. /Lajmi.net/

Burimi: MEDIAL.mk

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.