Aksidentet më të çmendura të veturave luksoze ndonjëherë

në kategorine Auto/Galileo

Gjatë tërë këtyre viteve, në rrjetet sociale janë shpërfaqur fotografi të aksidenteve të rralla.

Në aksidentet e përzgjedhura të mëposhtme nga CarBuzz, nuk ka pasur ndonjë të lënduar apo të vdekur si rezultat, transmeton lajmi.net.

Megjithatë, dëmet materiale kanë qenë të mëdha. Ndiqini ato më poshtë:

Ferrari +11: Kushton mbi 1 milionë euro

Fotografitë e shkëputura nga pamjet e një aksidenti në Japoni shpërfaqin dëmin e madh të bërë ndaj një Porsche-je, një ferrari dhe një Lamborghini.

Toyota GT2000: Kushton 1 milionë euro

Rënia nga shkëmbinjtë në një qytet të Japonisë e solil në këtë gjendje këtë Toyota.

Ferrari Enzo: 1,300,000 euro

 

Bugatti Veyron: 1,600,000 euro

/Lajmi.net/

 

Burimi: MEDIAL.mk

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.