Parashikimi i motit, e shtunë, 20 prill 2019

në kategorine Shqipëri

TIRANË, 20 prill /MEDIAL/ – Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se moti për ditën e sotme parashikohet me kthjellime dhe zhvillime vranësirash në mesditë. Në mbrëmje vranësirat mbeten prezente në bregdetin jugperëndimor.
Mjegull/mjegullinë lokale. Era do të fryjë me drejtim Verilindje-Veriperendim 1-10 m/sek, duke u pasuar nga një valëzim i forcës 2-3 ballë.

QYTETET
Temperaturat në °C
Sigla

Shkodër
10/23
Diell re

Kukës
7/21
Diell re

Lezhë
13/23
Diell re

Dibër
4/18
Diell re

Durrës
11/22
Diell re

Tiranë
8/24
Diell re

Elbasan
8/23
Diell re

Berat
6/24
Diell re

Vlorë
9/22
Diell re

Korcë
3/16
Diell re

Gjirokastër
3/23
Diell re

Sarandë
10/22
Diell re

 /e.malaj/j.p/
.

Artikulli paraprakVizat/ Lleshaj: Vendimi i parlamentit Holandez ka të bëjë me perceptimin, jo me realitetin objektiv në terren

Burimi: http://ata.gov.al/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.