Çelaj: Rregullorja e komunës vetëm për interesat e kompanisë që i mbledh veturat

në kategorine Kosovë

Reagon ish kandidati për kryetar të komunsë së Prishtinës, njëherësh zëvendësministri i Ministrisë së Integrimeve Evropiane Lirak Çelaj për mes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, duke thënë se kompania që i mbledh veturat te gjitha pagesat shkojnë në interesa të saj.

Postimi i tij:

“A i bjen kjo qe keto pare i merr kompania private qe i mbledh makinat??!!! sikur te rritej shuma e denimit dhe parat ti mbledh komuna do te ishte ne rregull. Por keshtu po tingellon qe eshte vetem per interes te kompanise qe i mbledhe makinat”.

Burimi: http://kosova.info/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.