I vuri flakën dy makinave në Elbasan, identifikohet autori

në kategorine Shqipëri

Një automjet tip Volksvagen me targa AA 595 KP është djegur plotësisht orët e para të mëngjesit të kësaj të marte dhe një tjetër është djegur pjesërisht.

 

Ngjarja është regjistruar në Elbasan pranë Drejtorisë Vendore të Policisë.

 

Policia ka mbëritur në vendngjarje pesë minuta pas shpërthimit të flakëve ndërsa ka identifikuar dhe autorin e zjarrëvënies te cilin e ka shpallur ne kerkim.

 

Mjeti Volksvagen ka qenë në pronësi të shtetasit H.H ndërsa tip Skoda që u dogj pjesërisht pasi ishte parkuar aty pranë I përkiste shtetasit B.H.

 

 

Burimi: https://www.vizionplus.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.