Izraelitët arrestojnë 18 palestinezë, mes tyre edhe guvernatori i Kudsit

në kategorine Bota

Forcat izraelite në Kudsin Lindor dhe Bregun Perëndimor, arrestuan të dielën 18 palestinezë, në mesin e të cilëve ndodhet edhe Adnan Ghaith, guvernatori i Kudsit pranë Qeverisë së Palestinës, raporton Anadolu Agency (AA).

Burimi: https://www.aa.com.tr/sq/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.