LIVE: Shorti i Ligës së Evropës

në kategorine Sport

Pas shortit të Ligës së Kampionëve, në Nyon të Zvicrës do të tërhiqet edhe shorti i çerekfinales së Ligës së Evropës.

Nga ora 13:00, tetë skuadrat çerekfinaliste do të mësojnë kundërshtarët.

Chelsea, Napoli, Valencia, Eintracht Frankfurt, Benfica, Arsenal, Villarreal dhe Slavia Pragë, janë skuadrat çerekfinaliste në Ligën e Evropës.

Shortin e Ligës së Evropës mund ta ndiqni LIVE në Lajmi.net:

Burimi: http://lajmi.net/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.