(VIDEO) GASHI: Një investitor shqiptar i Zvicrës pritet të investojë në Maqedoni

në kategorine Maqedoni/Video

Kryetari i njërit krah të Lëvizjes BESA, Afrim Gashi në emisionin ”Klik plus” tha se një investitorë së shpejti pritet të investojë në Maqedoni. Ai sipas tij është nga Zvicra dhe se po lidhur me këtë është folur edhe me kryeministrin Zoran Zaev.

“Është shqiptar i Zvicrës, njëjtë ka shqiptarë prej SHBA-ve, mundohemi të jemi në kontakt me ta, t’u ofrojmë kushte, në bashkëpunim me kryeministrin…”, ka thënë Gashi, transmeton MEDIAL.

Afrim Gashi në #ClickPlus, flet për një investim nga Zvicra, pa zbuluar detaje!

Publiée par TV21 sur Lundi 11 février 2019