Vlora Çitaku i gëzohet suksesit të Dua Lipës, kështu e uron ajo

në kategorine Stardust

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa u bë shqiptarja e parë e cila fitoj çmimin ‘Grammy‘.

Ajo mori urime të shumta.

Edhe ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku e ka uruar.

Me një postim në llogarinë  ‘Instagram‘, ajo ka shkruar ‘

Zonja dhe zotërinj, njihuni me artisten më të mirë të re dhe ajo është nga Kosova, dhe çmimi Grammy për ‘Kënga më e mirë dance’ shkon tek Dua Lipa. #Nga Kosova, me dashuri”, duke i bashkëngjitur edhe foton e mëposhtme.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.