Dalin pamjet, si u grabit karburanti në Vlorë

në kategorine Shqipëri

Report tv ka siguruar pamjet e momentit ku dy persona afrohen kabinës së punonjësit të karburantit duke e kërcënuar se me vete kishin armë dhe do ta qëllonin nëse nuk i jepte paratë.

Më pas ata kanë arritur të marrin një sasi parash prej 30 mijë lekë dhe janë larguar.

Burimi: https://www.gazetaexpress.com

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.