Vendi u pushtua nga i ftohti, si pritet të jetë java e re

në kategorine Shqipëri

MeteoAlb parashikon që dita e hënë të sjellë reshje gjithë vendin, shira në bregdet dhe zonat e ulëta por borë në zonat malore.

Por, e marta ri-sjell kryesisht mot të kthjellët por të ftohtë në gjithë Shqipërinë.
Nga e marta deri të premten, nuk pritet të ketë reshje në territorin shqiptar.

Burimi: https://www.gazetaexpress.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.