Ngrin Liqeni i Badovcit (FOTO)

në kategorine Kulturë

Moti i ftohtë dhe reshjet e pandalshme të borës kanë bërë që Liqeni i Badovcit të ngrijë.

Ja disa foto ku shihet Liqeni i Badovcit i ngrirë dhe mbuluar me borë.

Gjatë ditëve të fundit mos ndalja e të reshurave të borës ka bërë që pjesëmarrësit në komunikacion por edhe këmbësorët të kenë probleme në qarkullim./Kallxo.com/ KultPlus.com

Burimi: https://www.kultplus.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.