LAJM I FUNDIT/ Makina përplas për vdekje dy këmbësorë

në kategorine Shqipëri

Një aksident i rëndë me pasojë dy të vdekur raportohet se ka ndodhur në qytetin e Durrësit, përkatësisht tek rruga e re e Kënetës.

Gazetarja e “BalkanWeb”, Klodjana Haxhiaj raporton se viktimë e këtij aksidenti janë burrë e grua dhe  po punohet për identifikimi e tyre.

vijon…

Burimi: https://www.balkanweb.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.