ZYRTARE: Munir El Haddadi bëhet me skuadër të re

në kategorine Sport

Sevilla ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Barcelonën, për transferimin e Munir El Haddadi.

23 vjeçari, largohet nga Barcelona pas disa huazimeve, për t’iu bashkuar andaluzianëve të Sevillas.

Lajmin për transferimin e Munir te Sevilla e ka konfirmuar edhe skuadra e Barcelonës.

Klubi katalan në konfirmimin për shitjen e tij, ka palënduar Munir, për përkushtimin dhe profesionalizimin e treguar sa ka veshur fanellën e Barcelonës./Lajmi.net/

Burimi: http://lajmi.net/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.