(VIDEO) ADEMI: Do të zgjidhim çështjen e emrave të shkollave në Çair

në kategorine Maqedoni/Video

Ministri i Arsimit dhe Shkencës (MASH) Arbër Ademi ka premtuar për zgjidhjen e problemit me emrat e shkollave në Çair. Ai tha se ky proces veçmë është duke u realizuar, ndërkohë kërkoi që çështjet të cilat kanë të bëjnë me procesin mësimor, shkollat dhe nxënësit të mos përdoren për politika ditore dhe për përfitime personale.

/Alsat-M/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.