Shyhretja pranon dhuratë shumë të veçantë nga djali për ditëlindje (FOTO)

në kategorine Stardust

Në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli dje ka pasur festë.

Me këtë rast nuk kanë munguar as urimet dhe surprizat nga njerëzit e saj më të dashur siç është familja, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku tregon se një portret e saj iu bë dhuratë nga djali i vogël, Lumi.

Shyhretja deri më tani ka sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh tejet të suksesshme. /Lajmi.net/

https://instagram.fskp1-1.fna.fbcdn.net/vp/9963a6c7986132974a4dcd3b9d58af9c/5CC96186/t51.2885-19/s150x150/27881169_196416897612174_4484487993565904896_n.jpg?_nc_ht=instagram.fskp1-1.fna.fbcdn.net

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.