Besi dhe Xhensila ndajnë foto plot pasion nga Korça (FOTO)

në kategorine Stardust

Çifti i dashur i publikut kanë zgjedhur Korçën në këto ditë të ftohta dimri, ku qytetin e serenatave e ka pushtuar bora.

Bes Kallaku dhe Xhensila gjenden atje më të dashuruar se kurrë më parë.

Ka qenë vetë këngëtarja ajo që ka publikuar disa foto mjaft të ëmbla për fansat e saj në rrjetet sociale. /Gazeta Express/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.