“Sot Rama u poshtërua përballë ligjit dhe Kushtetutës”

në kategorine Shqipëri

Sipas tij sot Rama dhe qeveria e tij u poshtëruan përballë ligjit dhe Kushtetutës.

Vasili shprehet se Shqipëria ka një kryeministër të zi, por që ende ka shpresë.

“Shqiperia plot ngjyra ka nje kryeminister te zi.

Sot bufonet me meditje te zeze u poshteruan perballe perballe statalizmit shembullor te ligjit dhe kushtetutes.

Shqiperia po po ka shprese”, shkruan Vasili./Express

Burimi: https://www.gazetaexpress.com/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.