Publikohen fotografi të serive të BMW 7 2020

në kategorine Auto

Gjatë ditëve të fundit, fotografi të serive të BMW të vitit 2020 janë publikuar në rrjetet sociale.

Me sa duket, fotografitë vijnë nga konfiguruesi zyrtar i BMW në internet, transmeton lajmi.net.

Dikush me qasje në sistemin e kompanisë të prodhimit të makinave shkarkoi fotografitë dhe i liroi më pas në rrjetet sociale.

Tri fotografi të tjera të tri serive të reja të modelit 7 janë shfaqur edhe në llogarinë zyrtare të BMW-së në Instagram, të cilat i kemi postuar më poshtë. /Lajmi.net/

Burimi: http://lajmi.net

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.